Podkład to podstawa makijażu!

Podkład to podstawa makijażu!

Choć każda kobieta jest inna, ma własne zdanie i zawsze ma rację to są rzeczy, które dotyczą każdej z nas – są takie kosmetyki, których w żadnej kobiecej kosmetyczce zabraknąć nie może.

Chyba nie wyobrażamy sobie życia bez kremu, podkładu, pudru i tuszu do rzęs…

Szeroki wybór

Wiadomo, można by wymieniać bez końca kolejne kosmetyki, bo jednak każda z nas ma nieco inne potrzeby, ale to jest, moim zdaniem, podstawa. Bez bazy pod cienie, cieni, eyelinera, różu, kredki do oczu, konturówki, pomadki czy błyszczyka można się obejść. A zdarza się, że zwyczajnie nie mamy czasu na perfekcyjne wykonanie takiego makijażu albo po prostu warunków. Na przykład po zarwanej nocy… Najważniejszy jest wtedy podkład rozświetlający, a jeśli dodamy jeszcze puder rozświetlający to jesteśmy w stanie zatuszować każdą oznakę zmęczenia. W końcu nie ma się co chwalić sinymi obwódkami pod oczami ani poszarzałą twarzą od nadmiaru alkoholu i dymu papierosowego, który nas otaczał całą noc. Dzięki takim kosmetykom mamy możliwość wiele rzeczy ukryć, ale również modelować twarz, choć to już wyższa szkoła jazdy i ja jeszcze tej umiejętności do końca nie opanowałam. Ale pięć lat studiów i nocne zakuwanie do egzaminów lub – przyjemniejsze – świętowanie po każdym zdany kolokwium nauczyło mnie, jak wyglądać dobrze dzięki kilku małym skarbom ukrytym w kosmetyczce.

Ratunek dla twarzy

Podkład to podstawa makijażu!Mój ulubiony puder rozświetlający Lirene Shiny Touch – uratował mnie już po niejednej imprezie, kiedy nad ranem jeszcze tanecznym krokiem musiałam od razu jechać na uczelnię lub do pracy. Wśród wielu swoich zalet dodatkowo wygładza skórę i niesamowicie ją nawilża, a to przecież najważniejsze. Bo, że jest lekki i świetnie kryje nie trzeba wspominać, nie używałabym kosmetyku, który zawodzi w tak oczywistych aspektach – to jego podstawowe zadanie! Potem jeszcze tylko rzęsy pociągnięte tuszem, a i błyszczyk nie zaszkodzi by świetnie wyglądać. Jeśli więc nie jesteś pewna, czy zawartość Twojej kosmetyczki uratuje Cię w każdej sytuacji sprawdź, czy na pewno posiadasz rozświetlające kosmetyki.